Correspondenten

De stichting heeft een dertigtal, over het gehele land verspreide correspondenten die haar regionaal vertegenwoordigen. Zij zijn de “ogen en oren” van de stichting in hun rayon. Zij hebben voorts de taak, de belangen van de stichting te behartigen en in het bijzonder de doelstelling van de stichting te helpen realiseren. Zij geven voorlichting over de stichting, bevorderen de fysieke bescherming en de wettelijke en planologische bescherming van objecten, bewaken de in het kader van de doelstelling passende toepassing van gemeentelijke bouwverordeningen, adviseren (gevraagd en ongevraagd) natuurlijke of rechtspersonen die objecten in eigendom hebben of beheren en leveren bijdragen voor de documentatie van de stichting.

Rayons / Correspondenten

Groningen

J.J. Lenting, Oudeschans
0597-65 53 71 

Friesland

T. Buruma, Hardegaryp
timburuma10@gmail.com  

Drenthe

H. van Westing, Eext
0592-26 25 76

Overijssel

I    westelijk deel 
R.A.E. Troost, Assen
06 – 18 32 19 81
raetroost@ziggo.nl
II   oostelijk deel
mw. drs. E. Rompelman, Enschede
e.rompelman@gmail.com

Gelderland

I    west van Rijn en IJssel (Veluwe)
R.M. van der Werff, Arnhem
026-381 99 15
ruudvdwerff@planet.nl
II   oost van Rijn en IJssel
R.E. Verhoef, Doesburg
06 53.83 18 44
robver50@yahoo.com
III  oost van spoorlijn Utrecht-Den Bosch, tussen Rijn/Lek en Maas
L.M van Setten, Tiel
0344-64 58 65
bertvansetten@hetnet.nl
IV west van spoorlijn Utrecht-Den Bosch
R.G. Mulder, De Bilt
06-12 72 18 71
info@roelmulder.nl

Utrecht

I+II  Utrecht Zuid-Oost en Grebbelinie
drs. A.J.P.M. Maas
0317-612562
maasvanharen@ziggo.nl 
III    Utrecht-Midden
drs. K.J. Onrust
klaasjanonrust@hotmail.com
IV    Utrecht Noord-West en Utrechtse deel van Stelling van Amsterdam
A.H. Albers
ahalbers@hetnet.nl

Noord-Holland

I      ‘t Gooi
drs. K.J. Onrust, e-mail: klaasjanonrust@hotmail.com
II     Stelling van Amsterdam en kustgebied Zuid van Castricum
J. Wullink
075 – 640 15 08
4045@hotmail.nl
III    Texel, Den Helder, Hollands Kroon
J. van Tongeren, waarnemend
0223 – 63 32 30
jangevantongeren@hetnet.nl
IV    Noord-Holland midden
dr. G. Vermeer, Almere
036 – 53 26 953
g.vermeer2@chello.nl

Zuid-Holland

I     Voorne-Putten, Hoekse Waard, Goeree-Overvlakkee
A.W. Kap, Hellevoetsluis
0181 – 31 87 22
bram@fronttaal.info
II    Gorinchem en omgeving
R.G. Mulder, De Bilt
06-12 72 18 71
info@roelmulder.nl
III   Zuid-Holland Oost (Bodegraven, Woerden en omgeving)
G.H.C. Blankestein, Woerden
0348 – 41 90 13
IV   Leiden en omgeving, kustgebied
R. Smid, Gouda
06 – 40 58 36 58
r.smid54@gmail.com
V    Hoek van Holland en omgeving
P. Vreugdenhil, Hoek van Holland
0174 – 41 45 57
p.vreugdenhil4@upcmail.nl
VI   Gouda, Rotterdam
M.S. Laarman, Rotterdam
06 – 40 67 81 34
mslaarman@online.nl

Zeeland

I     Zeeuws Vlaanderen Oost, Hulst
P.E.M. Stockman, Hulst
0114 – 31 14 58
maelstede@zeelandnet.nl
II    Zeeuws Vlaanderen midden, Terneuzen
drs. W.M. Verschraegen, Koewacht
0114 – 72 01 46
wmverschra@zeelandnet.nl
III   Zeeuws Vlaanderen West, Sluis
H. Hendrikse, Sluis
0117 – 46 20 51
h.hendrikse@scez.nl
IV   Tholen
J.P.B. Zuurdeeg, Tholen
0166 – 60 21 33
zuurdeeg.j@kpnplanet.nl
V    Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland
H. Sakkers, Koudekerke
06 – 19 56 00 36
hsakkers@zeelandnet.nl
VI   Schouwen-Duiveland
dr. H. Uil, Zierikzee
0111 – 41 45 62
h.uil@kliksafe.nl

Noord-Brabant

I   Noord-Brabant West
Vacant
II    Breda, Woudrichem, Geertruidenberg, Brabantse deel van NHW
A. Schouten, Almkerk
0183 – 40 27 76
schoutenvantilborg@gmail.com
III   Heusden, Tilburg, ‘s-Hertogenbosch
M.A.J. van Thiel, Vlijmen
073 – 51 85 554
rienvt@outlook.com
IV   Noord-Brabant Oost
dr. J.C.M. Michels, Oost- West en Middelbeers
06 – 12 45 28 34
joostmichels@mail.com

Limburg

I     Limburg Noord
H.J.J.F. Smeets, Swalmen
0475 – 50 22 41
h_smeets@hotmail.com
II    Roermond en omgeving
drs. D.E.P.C.M. Beckers, Herkenbosch
06 – 46 31 45 75
d.e.p.c.m.beckers@gmail.com
III   Weert, Nederweert
T.J.M. Schers, Weert
0495 – 52 40 56
theo.schers@ziggo.nl
IV   Sittard en omgeving
drs. F.H. Keysers, Kribslaan 9, 6132 BE Sittard
046 – 485 61 92
keysers.hoen@home.nl
V   Limburg Zuid
drs. J.V.H. Notermans, Maastricht
043 – 363 00 32